KBC Group

KBC Groep NV gaat over tot vernietiging van 2.700.000 eigen aandelen

Buiten beurstijd – Gereglementeerde informatie*

Bekendmaking ingevolge artikel 15 van de Wet van 2 mei 2007 betreffende de openbaarmaking van belangrijke deelnemingen in emittenten waarvan aandelen zijn toegelaten tot de verhandeling op een gereglementeerde markt.

Op grond van de machtiging verleend door de Buitengewone Algemene Vergadering van 3 mei 2018 heeft de Raad van Bestuur van KBC Groep NV op 8 augustus 2018 besloten tot de vernietiging van de 2.700.000 eigen aandelen die werden ingekocht in het kader van het inkoopprogramma dat werd afgerond op 3 juli 2018.

Hierdoor is het totale aantal stemrechtverlenende aandelen en het totale aantal stemrechten van KBC Groep NV gedaald van 418.597.567 naar 415.897.567. Het kapitaal blijft ongewijzigd op 1.456.074.585,67 euro.

De meest recente informatie met betrekking tot het kapitaal en het aantal stemrechtverlenende aandelen en stemrechten is eveneens beschikbaar op www.kbc.com.

 

 

* Dit nieuwsbericht bevat informatie waarop de Europese transparantieregelgeving voor beursgenoteerde bedrijven van toepassing is.

Persbericht

PDF 132 KB

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
KBC Asset Management betreedt snelgroeiende Europese ETF-markt met unieke in CZK afgedekte ETF
KBC Asset Management zet met de lancering van zijn eerste Exchange Traded Fund (ETF) een belangrijke volgende stap in zijn langetermijnambitie van "everyone invested, all the time". Deze mijlpaal ondersteunt de bredere strategie van KBC om beleggingsoplossingen aan te bieden die gemakkelijk, waardevol en betrouwbaar zijn voor een brede groep klanten.
newsroom.kbc.com
Website preview
Pelin Ilbas wordt Chief Economist van KBC Groep
Pelin Ilbas (°1980) combineert een sterke academische achtergrond met ruime ervaring in economisch en beleidsgericht onderzoek en leidinggevende verantwoordelijkheid. Zij volgt Hans Dewachter op, die eerder dit jaar de overstap maakte naar de Nationale Bank van België.
newsroom.kbc.com
Website preview
KBC Bank lanceert gereglementeerde cryptodiensten met Crypto Finance als partner
KBC Bank lanceert gereglementeerde cryptohandel voor zijn klanten via Bolero, het online beleggingsplatform van KBC, en zet daarmee een belangrijke stap in de evolutie van digitaal beleggen in België. Hierdoor wordt KBC de eerste bank in België – en een van de eerste banken in Europa – die particuliere beleggers toegang biedt tot cryptoactiva binnen een gereguleerd Europees kader, waarbij innovatie wordt gecombineerd met een sterke focus op vertrouwen, veiligheid en bescherming van de belegger.
newsroom.kbc.com

Over KBC Group

Bij twijfel of discussie over de inhoud van deze persberichten geldt de versie gepubliceerd op www.kbc.com/nl/persberichten als enige referentietekst.

Havenlaan 2 B - 1080 Brussels Belgium